Data
Op maandagen 6 en 20 november + 4 en 18 december (totaal van vier avonden), van 19.15 tot 21.45 uur.
Voor wie
Voor die personen binnen stichtingen, verenigingen of projectgroepen die daadwerkelijk aan de slag gaan (of zijn) met het werven van fondsen.
Cursuslocatie
Een van de vergaderzalen op de eerste verdieping van het Stadhuis van Gorinchem, Stadhuisplein 1.
Trainer
Sjoerd Rotmans
Lesprogramma
Organisaties die met projecten werken, kunnen vaak niet zonder financiering. Vaak wordt dan gedacht aan het aanschrijven van fondsen om ontbrekende financiën aan te vullen. Maar hoe doe je dat, een fonds aanschrijven en welk fonds ga je dan benaderen? Trainer Sjoerd Rotmans neemt u mee 'de diepte' in, naar de wereld van het fondsen werven.
Verdiepingscursus
Aan de hand van concrete plannen van de deelnemers wordt in deze bijeenkomsten gewerkt naar een realistisch projectplan dat na de cursus ook daadwerkelijk ingediend kan worden bij een of meerdere fondsen. 'Echt een boter bij de vis-cursus', zoals Sjoerd dit zelf zegt.
Huiswerkopdrachten
Om dit zo goed mogelijk te laten verlopen wordt van u verwacht dat u huiswerk maakt naar aanleiding van de opdrachten die verstrekt worden. Daarom vindt de cursus 1 x per twee weken plaats om u in staat te stellen dit huiswerk ook te kunnen maken.
Aanmelden
Heeft u concrete plannen voor uw organisatie of initiatief? Heeft u hier een alternatieve geldstroom zoals een fonds voor nodig? Heeft u vier avonden de tijd met daartussen ook tijd om de huiswerkopdrachten te maken? Meld u dan vooral aan en doe dit uiterlijk op 20 oktober.
Deze 'cursus' wordt georganiseerd vanuit het Vrijwilligerssteunpunt Gorinchem