Donderdagavond 18 september organiseert de VNVZ een bijzondere ledenavond, in het teken van de fascinerende trek van zeevogels langs onze kust. De lezing wordt verzorgd door Jako van Gorsel, fervent vogelaar en bekend van het YouTube-kanaal De Visdief (https://www.youtube.com/@devisdief )
Lezing over zeevogeltrek door Jako van Gorsel – De Visdief
De Nederlandse kustlijn is voor talloze vogels, en in het bijzonder voor zeevogels, een belangrijk oriëntatiepunt tijdens hun trek van noord naar zuid en weer terug.
Jako van Gorsel neemt ons mee langs deze natuurlijke snelweg en laat zien waar je de zeevogeltrek het beste kunt beleven. Aan de hand van eigen filmbeelden toont hij welke soorten je kunt verwachten, waarom ze juist daar te zien zijn én hoe je zelf succesvol vogels kunt kijken langs de kust.
Jako combineert zijn passie voor natuur met zijn werk als marketeer bij KokBoekencentrum (onderdeel van VBK Media) en als bestuurslid van de KNNV Uitgeverij. Zijn kennis en enthousiasme maken deze lezing tot een inspirerende avond voor iedereen die van vogels en natuur houdt.
Belangrijk:
We hopen op een grote opkomst!
Met het platform ZelfDoen in Zuid-Holland faciliteert De Groene Motor vrijwilligers in groen en erfgoed. Lees meer over fondsen, leen gratis gereedschap, schrijf je in voor een cursus of informeer jezelf met ARBO en veiligheidstips.